Angels of War
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Angels of War

O alianta de pe ikariam
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Music make me free!

In jos 
+3
lautarul
Cretzu
black man
7 participanți
AutorMesaj
black man
Moderator Global
Moderator Global
black man


Mesaje : 43
Data de înscriere : 20/12/2010
Varsta : 26
Localizare : Suceava

Music make me free! Empty
MesajSubiect: Music make me free!   Music make me free! EmptyMar Dec 21, 2010 4:34 pm

Ce muzica ascultati ?
Ce parere aveti despre manele?
Aveti cantareti/trupe preferate ?
Sus In jos
Cretzu
Moderator Global
Moderator Global
Cretzu


Mesaje : 23
Data de înscriere : 20/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Romania

Music make me free! Empty
MesajSubiect: Re: Music make me free!   Music make me free! EmptyMar Dec 21, 2010 6:18 pm

Ascult toate genurile de muzica,acum depinde nu prea imi plac manelele,rock'ul nu il inteleg,la fel ca si melodiile triste si deprimante...
Eu ascult melodii care imi ofera starea de spirit pe care mi'o doresc,pentru ca muzica,asta face
cheers
Sus In jos
lautarul
Moderator Global
Moderator Global



Mesaje : 32
Data de înscriere : 20/12/2010
Localizare : galati

Music make me free! Empty
MesajSubiect: ovi   Music make me free! EmptyMar Dec 21, 2010 6:31 pm

da mie îmi place manelele si la multi nu numai mie si toate genurile în afara de rock nici sa nu aud dar cea mai buna si frumoasa muzica a fost a lu CENACLU FLACARA
Sus In jos
Ra1deen
Moderator Global
Moderator Global
Ra1deen


Mesaje : 60
Data de înscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Music make me free! Empty
MesajSubiect: Re: Music make me free!   Music make me free! EmptyMar Dec 21, 2010 6:32 pm

Pai eu ascult radio pro-b cu dj zet ..un bmp sensation,un mix on the night --> muzica adevarata
Si oficial sunt fan kenza farah Smile canta superb frantuzoaica Cool
Sus In jos
edyward
Administrator
Administrator
edyward


Mesaje : 102
Data de înscriere : 18/12/2010
Varsta : 30
Localizare : galati

Music make me free! Empty
MesajSubiect: muzica   Music make me free! EmptyMar Dec 21, 2010 6:37 pm

nu ascult manele si populara.In rest cam orice
Sus In jos
black man
Moderator Global
Moderator Global
black man


Mesaje : 43
Data de înscriere : 20/12/2010
Varsta : 26
Localizare : Suceava

Music make me free! Empty
MesajSubiect: Re: Music make me free!   Music make me free! EmptyMar Dec 21, 2010 6:38 pm

ovi ovi a scris:
da mie îmi place manelele si la multi nu numai mie si toate genurile în afara de rock nici sa nu aud dar cea mai buna si frumoasa muzica a fost a lu CENACLU FLACARA
multi iubesc muzica rock pana si eu..alti iubesc manelele...asta e...dak tatal tau ar asculta muzica rock tu il omori ?nu..trebuie sa acceptam pe fiecare..nu ar trebui sa ne facem cocalari,pitipoance ,tarfe sau handicapati...nu te sfatuiesc sa asculti muzica rock....incearca cv dance .
Sus In jos
aleksaaa




Mesaje : 5
Data de înscriere : 22/12/2010
Varsta : 26

Music make me free! Empty
MesajSubiect: Re: Music make me free!   Music make me free! EmptyMier Dec 22, 2010 12:41 pm

black man a scris:
Ce muzica ascultati ?
Ce parere aveti despre manele?
Aveti cantareti/trupe preferate ?


[b]

bunn. pai Smile eu nu sunt rokeritsa .
dar ascult linkin park Smile
este una dintre trupele mele preferate.
despre manele ..
sincer nu ascult :-&
si nici nu cred ca o sa ascult vreodata :d
dap :d am cantaretsi sau trupe preferate Razz
ti le.am dat la top 10 :>
Sus In jos
guffy
Administrator
Administrator
guffy


Mesaje : 74
Data de înscriere : 19/12/2010

Music make me free! Empty
MesajSubiect: Re: Music make me free!   Music make me free! EmptyJoi Dec 23, 2010 1:00 pm

black man a scris:
ovi ovi a scris:
da mie îmi place manelele si la multi nu numai mie si toate genurile în afara de rock nici sa nu aud dar cea mai buna si frumoasa muzica a fost a lu CENACLU FLACARA
multi iubesc muzica rock pana si eu..alti iubesc manelele...asta e...dak tatal tau ar asculta muzica rock tu il omori ?nu..trebuie sa acceptam pe fiecare..nu ar trebui sa ne facem cocalari,pitipoance ,tarfe sau handicapati...nu te sfatuiesc sa asculti muzica rock....incearca cv dance .


....dragul meu , ca sa intelegi acest gen de muzica pe care tu il detesti fara sa il cunosti , te invit sa citesti cu atentie aici ..[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]iar apoi mai putem sta de vorba Smile
Sus In jos
guffy
Administrator
Administrator
guffy


Mesaje : 74
Data de înscriere : 19/12/2010

Music make me free! Empty
MesajSubiect: Re: Music make me free!   Music make me free! EmptyJoi Dec 23, 2010 1:03 pm

guffy a scris:
black man a scris:
ovi ovi a scris:
da mie îmi place manelele si la multi nu numai mie si toate genurile în afara de rock nici sa nu aud dar cea mai buna si frumoasa muzica a fost a lu CENACLU FLACARA
multi iubesc muzica rock pana si eu..alti iubesc manelele...asta e...dak tatal tau ar asculta muzica rock tu il omori ?nu..trebuie sa acceptam pe fiecare..nu ar trebui sa ne facem cocalari,pitipoance ,tarfe sau handicapati...nu te sfatuiesc sa asculti muzica rock....incearca cv dance .


....dragul meu , ca sa intelegi acest gen de muzica pe care tu il detesti fara sa il cunosti , te invit sa citesti cu atentie aici ..[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]iar apoi mai putem sta de vorba Smile

...si pentru exemplificare iti dau un link ...asculta cu atentie Smile ...auditie placuta !

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Music make me free! Empty
MesajSubiect: Re: Music make me free!   Music make me free! Empty

Sus In jos
 
Music make me free!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Angels of War :: Diverse :: Muzica-
Mergi direct la: