Angels of War
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Angels of War

O alianta de pe ikariam
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bancuri & Glume

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
rufay2003
Administrator
Administrator
rufay2003


Mesaje : 28
Data de înscriere : 19/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Timisoara

Bancuri & Glume Empty
MesajSubiect: Bancuri & Glume   Bancuri & Glume EmptyDum Dec 19, 2010 10:13 pm

Sună o blondă la poliţie:
- Mi-au spart maşina, mi-au furat totul... şi volanul, şi pedalele, şi schimbătorul de viteze, totul...
Peste 5 minute, îşi dă cu palma peste cap şi sună iar la poliţie:
- Vă rog să ma scuzaţi, m-am urcat în spate!


===========================================================================

Trei spermatozoizi stau de vorbă. Primul zice:
- Dacă ajung să fecundez ovulul, scot o blondă superbă, ochi albaştri, ţîţe mari, picioare pînă-n gît.
Vine al doilea şi zice:
- Dacă ajung eu să fecundez ovulul, scot un tip superb, toate femeile vor fi în limbă după el.
La care al treilea zice:
- Tăceţi dracu’, că sîntem pe esofag!


===========================================================================

Un tip în tren, cu un şobolan pe umăr. În faţa lui, o babă. Tipul, ca tot omu', se scobea în nas, râgâia, se scărpina în cur, etc. Baba, ca toate babele, s-a oripilat rău la faza asta, da' n-a zis nimic până nu s-a dat ăsta jos din tren şi a trecut, pe peron, prin faţa geamului:
- Nesimţitule! Fire-ai al dracu' tu cu tot neamul tău, urlă baba pe geam la el.
- Să-ţi f*t morminţii mă-tii de babă afurisită, căca-m-aş în adâncul sufletului tău şi tărâmi-aş pu*a pe crucea ta, răspunde omul.
La care şobolanul de pe umărul lui se bagă şi el:
- Şi dacă ai pisică să-mi sugă şi pu*a!


===========================================================================

O babă merge la ginecolog. Doctorul era ungur. Îi spune la baba:
- Mergeţi şi vă aşezaţi în salon.
Baba spune:
- Am o problemă la păsărică.
Când dr se uită între picioare la babă zice:
- Doamna asta nem păsărica; asta vulturul pleşuv...


===========================================================================


Merge o "domnişoară" prin cimitir la plimbare şi asta pe la 12 noaptea.
Un tip o vede şi se gândeşte s-o sperie. Se furişează în spatele unei pietre de mormânt şi când tipa dă să trecă pe acolo, el sare în faţa ei şi urlă:
- Eu sunt Dracula şi sug sângele la oameni!
Tipa se uită la el, îl ignoră şi merge mai departe. Relativ surprins de reacţia acesteia, tipul se hotărăşte se reia acţiunea. Se furişează din nou, sare în faţa ei şi urlă:
- Eu sunt Dracula şi sug sângele la oameni!
Ţipă: NIMIC! Merge mai departe. După ce tipul reia acţiunea pentru a treia oară, aceasta se opreşte şi-i răspunde:
- Şi ce dacă, eu sunt curvă şi sug pu*a toată ziua şi de aia nu urlu în gura mare!

Sus In jos
edyward
Administrator
Administrator
edyward


Mesaje : 102
Data de înscriere : 18/12/2010
Varsta : 30
Localizare : galati

Bancuri & Glume Empty
MesajSubiect: studenta la psihologie   Bancuri & Glume EmptyDum Dec 19, 2010 10:22 pm

Un tip foarte timid intra intr-un bar si vede o tanara frumoasa stand la bar.Dupa o ora, in care si-a adunat tot curajul necesar, se duce in cele din urma spre ea si ii spune:
- Te deranjez daca stam putin de vorba?
- La aceasta, tanara raspune strigand in gura mare:
- Nu, nu ma culc cu tine diseara!
Toata lumea din bar isi intoarce acum privirile catre cei doi. In mod firesc, tipul este acum coplesit de rusine se intoarce timid la masa sa. Dupa cateva minute, tanara se apropie de el si isi cere scuze.Zambeste catre el si spune:
- Imi cer scuze daca te-am facut sa te simti prost. Stii, eu sunt studenta la psihologie si studiez cum reactioneaza oamenii in situatii jenante.
La care tipul raspunde in gura mare:
- Cat? 200 de dolari??!!
Sus In jos
guffy
Administrator
Administrator
guffy


Mesaje : 74
Data de înscriere : 19/12/2010

Bancuri & Glume Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri & Glume   Bancuri & Glume EmptyDum Dec 19, 2010 10:32 pm



Ce face prima data tiganu cand intra pe calculator ?
Cauta in Recycle Bin! Laughing
Sus In jos
black man
Moderator Global
Moderator Global
black man


Mesaje : 43
Data de înscriere : 20/12/2010
Varsta : 26
Localizare : Suceava

Bancuri & Glume Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri & Glume   Bancuri & Glume EmptyLun Dec 20, 2010 8:58 pm

Moare ţiganul si în iad se-ntâlneşte cu Ceuşescu.
- Măi ţigane, când a fost mai bine, in vremea mea, sau acum?
- In vremea ta, jupâne, că pă vremea aceea politicienii făcea politică, muncitorii lucra, iar ţiganii fura. Acu’ insă politicienii fură, muncitorii fac politică si toti vrea să lucrez eu.

Un tigan statea in penultima banca. Inspectorii se aseaza in spatele lui. Profesoara pune intrebari, tiganul tot cu mana pe sus. Intr-un sfarsit, il pune si pe el sa raspunda. - Ia raspunde si tu Praleo! - Doamna, sa mor io ce picioare si tatze misto haveti. - Nesimtitule, cum iti permiti? Ai nota 2 si iesi afara magarule! In timp ce se ridica din banca, Pralea se intoarce la inspectori: - Ba, astia cu inspectia, nu mai soptiti minca-v-as, daca nu stiti!

Un tigan intra intr-un bar, se aseaza la o masa si striga:
- Ospatar, un rom aici.
Ospatarul:
- Te-am vazut da-te draq'!
Sus In jos
rufay2003
Administrator
Administrator
rufay2003


Mesaje : 28
Data de înscriere : 19/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Timisoara

Bancuri & Glume Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri & Glume   Bancuri & Glume EmptyMier Dec 22, 2010 10:03 pm

Angajati femei

CIA cauta sa angajeze un agent-asasin. La sfarsit, ramân 3 finalisti: 2 barbati si o femeie.

Testul final: primul barbat este dus lânga o usa , i se da un pistol si i se spune ca dincolo de aceasta usa , pe un scaun, se afla sotia lui.
--- Ucide-o!
--- Glumiti!? Nu-mi pot ucide nevasta!
--- Atunci nu este o slujba pentru tine!

Al doilea barbat primeste aceleasi instructiuni, intra în camera si dupa 5 min de liniste, iese afara plangand:
--- Am încercat, dar mi-e imposibil...

Vine rândul femeii. I se spune ca trebuie sa-si ucida barbatul. Ia pistolul, intra în camera si se aud mai multe împuscaturi, apoi strigate, troznete, lovituri în pereti. Dupa 10 min, se face liniste, iese femeia obosita si transpirata:
--- Pistolul avea gloante oarbe, a trebuit sa-l omor cu scaunul!


MORALA: Angajati femei! Fac treaba mai serios decat barbatii!

Sus In jos
guffy
Administrator
Administrator
guffy


Mesaje : 74
Data de înscriere : 19/12/2010

Bancuri & Glume Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri & Glume   Bancuri & Glume EmptyMier Dec 22, 2010 10:36 pm




bancul asta ruffy este bestial Razi de te spargi))..eu am lesinat de ras
bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancuri & Glume Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri & Glume   Bancuri & Glume Empty

Sus In jos
 
Bancuri & Glume
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Angels of War :: Diverse :: Jocuri-
Mergi direct la: