Angels of War
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Angels of War

O alianta de pe ikariam
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 deblocarea contului

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
butzy99gad




Mesaje : 3
Data de înscriere : 21/12/2010

deblocarea contului Empty
MesajSubiect: deblocarea contului   deblocarea contului EmptyMier Dec 22, 2010 10:00 pm

as vrea ca mosul sa-mi deblocheze contul care a fost banat in mod abuziv de belladona
imi cer skuze colegilor ca am fost banat cu toate ca nu a fost vina mea
cei ce joaca alaturi de mine de acum 3-4 ani stiu ca nu aveam nici un motiv sa pun in pericol contul meu vechi de cativa ani penrtru cateva resurse amarate
am inceput sa joc in ph2 alaturi de omi si ballad care au avut grija de mine si le multumesc ca m-au invatat tainele ikariamului. am crescut in punctaj , au venit puya si lica generali si ne-au sfatuit sa mergem in alianta mama phoe ca e mai bine si mai frumos. ajunsi acolo ne-am simtit cala puscarie si cativa dintre noi... betonu,dana ,ballad,hamlet,diabolic, johnny, godfather....... am plecat intr-o noua alianta. o alianta a prietenlor, o alianta in care toata ziua se spuneau bancuri si ne cunosteam ca o mare familie. am fost atacat de unul nykky parca si am mutat toate orasele la peste 9 ore departare langa betonul, dana,valistancu,mihai si am luato de la zero cand ,ceva s-a intamplat si alianta s-a rupt. am continuat sa ne tinem aproape dar din pacate multi s-au pierdut pe drum. am ajuns aici cu voi, alaturi de cativa (foarte putini)din cei cu care am plecat la drum . am zis ca acum gata . ne-am gasit locul dupa multi ani de pribegie si ne integram in marea voastra familie cand.................? azi ma anunta ozzy ca am fost banat.de ce ? nu am jucat de la servici.nu a intrat nimeni altul de la calculatorul meu.si atunci?ce s-o fi intamplat?o fi rea vointa din partea sgo sau...?
credeam ca de ikariam nu voi putea sa ma las ,cel putin pe gamma si cand colo ma vad aruncat cat colo ca un infractor marunt, ca un hot de buzunare.
de aceea imi doresc ca anul asta mosul sa-mi aduca debanarea contului, sa-mi aduca prietenii de ika innapoi, zilele frumoase cand veneam de la sevici si gaseam 100 de mesaje necitite pe zi....................................................
Sus In jos
croc3lyno
Moderator Global
Moderator Global
croc3lyno


Mesaje : 17
Data de înscriere : 20/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Buzau

deblocarea contului Empty
MesajSubiect: Re: deblocarea contului   deblocarea contului EmptyMier Dec 22, 2010 10:16 pm

butzy99gad a scris:
as vrea ca mosul sa-mi deblocheze contul care a fost banat in mod abuziv de belladona
imi cer skuze colegilor ca am fost banat cu toate ca nu a fost vina mea
cei ce joaca alaturi de mine de acum 3-4 ani stiu ca nu aveam nici un motiv sa pun in pericol contul meu vechi de cativa ani penrtru cateva resurse amarate
am inceput sa joc in ph2 alaturi de omi si ballad care au avut grija de mine si le multumesc ca m-au invatat tainele ikariamului. am crescut in punctaj , au venit puya si lica generali si ne-au sfatuit sa mergem in alianta mama phoe ca e mai bine si mai frumos. ajunsi acolo ne-am simtit cala puscarie si cativa dintre noi... betonu,dana ,ballad,hamlet,diabolic, johnny, godfather....... am plecat intr-o noua alianta. o alianta a prietenlor, o alianta in care toata ziua se spuneau bancuri si ne cunosteam ca o mare familie. am fost atacat de unul nykky parca si am mutat toate orasele la peste 9 ore departare langa betonul, dana,valistancu,mihai si am luato de la zero cand ,ceva s-a intamplat si alianta s-a rupt. am continuat sa ne tinem aproape dar din pacate multi s-au pierdut pe drum. am ajuns aici cu voi, alaturi de cativa (foarte putini)din cei cu care am plecat la drum . am zis ca acum gata . ne-am gasit locul dupa multi ani de pribegie si ne integram in marea voastra familie cand.................? azi ma anunta ozzy ca am fost banat.de ce ? nu am jucat de la servici.nu a intrat nimeni altul de la calculatorul meu.si atunci?ce s-o fi intamplat?o fi rea vointa din partea sgo sau...?
credeam ca de ikariam nu voi putea sa ma las ,cel putin pe gamma si cand colo ma vad aruncat cat colo ca un infractor marunt, ca un hot de buzunare.
de aceea imi doresc ca anul asta mosul sa-mi aduca debanarea contului, sa-mi aduca prietenii de ika innapoi, zilele frumoase cand veneam de la sevici si gaseam 100 de mesaje necitite pe zi....................................................


Ai cumva ip dinamc?
Abuzurile sunt si vor fi principala "calitate" a celor ce se ocupa de ikariam.ro.Incepnad cu Arabela si terminand cu ala care sterge praful de pe monitoare.
Poate reusim sa o rezolvam cumva.
Sus In jos
butzy99gad




Mesaje : 3
Data de înscriere : 21/12/2010

deblocarea contului Empty
MesajSubiect: Re: deblocarea contului   deblocarea contului EmptyMier Dec 22, 2010 10:20 pm

cred ca da am ip dinamic
nu prea stiu cu ce se mananca astea dar nu am modem nu am nimic
din stalp intra lan-ul direct in wireles nu ca la romtelecom in modem sau altceva Question
Sus In jos
guffy
Administrator
Administrator
guffy


Mesaje : 74
Data de înscriere : 19/12/2010

deblocarea contului Empty
MesajSubiect: Re: deblocarea contului   deblocarea contului EmptyMier Dec 22, 2010 10:28 pm




butzy , sunt alaturi de tine , suntem cu totii alaturi de tine ...as vrea sa vorbesc cu un super go , daca imi permiti ..dar mai intai as vrea sa vorbesc cu tine ...lasa-mi un id la rubrica noastra ...te rog
Sus In jos
edyward
Administrator
Administrator
edyward


Mesaje : 102
Data de înscriere : 18/12/2010
Varsta : 30
Localizare : galati

deblocarea contului Empty
MesajSubiect: Re: deblocarea contului   deblocarea contului EmptyMier Dec 22, 2010 10:32 pm

butzy99gad a scris:
as vrea ca mosul sa-mi deblocheze contul care a fost banat in mod abuziv de belladona
imi cer skuze colegilor ca am fost banat cu toate ca nu a fost vina mea
cei ce joaca alaturi de mine de acum 3-4 ani stiu ca nu aveam nici un motiv sa pun in pericol contul meu vechi de cativa ani penrtru cateva resurse amarate
am inceput sa joc in ph2 alaturi de omi si ballad care au avut grija de mine si le multumesc ca m-au invatat tainele ikariamului. am crescut in punctaj , au venit puya si lica generali si ne-au sfatuit sa mergem in alianta mama phoe ca e mai bine si mai frumos. ajunsi acolo ne-am simtit cala puscarie si cativa dintre noi... betonu,dana ,ballad,hamlet,diabolic, johnny, godfather....... am plecat intr-o noua alianta. o alianta a prietenlor, o alianta in care toata ziua se spuneau bancuri si ne cunosteam ca o mare familie. am fost atacat de unul nykky parca si am mutat toate orasele la peste 9 ore departare langa betonul, dana,valistancu,mihai si am luato de la zero cand ,ceva s-a intamplat si alianta s-a rupt. am continuat sa ne tinem aproape dar din pacate multi s-au pierdut pe drum. am ajuns aici cu voi, alaturi de cativa (foarte putini)din cei cu care am plecat la drum . am zis ca acum gata . ne-am gasit locul dupa multi ani de pribegie si ne integram in marea voastra familie cand.................? azi ma anunta ozzy ca am fost banat.de ce ? nu am jucat de la servici.nu a intrat nimeni altul de la calculatorul meu.si atunci?ce s-o fi intamplat?o fi rea vointa din partea sgo sau...?
credeam ca de ikariam nu voi putea sa ma las ,cel putin pe gamma si cand colo ma vad aruncat cat colo ca un infractor marunt, ca un hot de buzunare.
de aceea imi doresc ca anul asta mosul sa-mi aduca debanarea contului, sa-mi aduca prietenii de ika innapoi, zilele frumoase cand veneam de la sevici si gaseam 100 de mesaje necitite pe zi....................................................

vom face tot ce putem ca sa deblocam contul.Stiu ce inseamna sa ti se faca o nedreptate si desi va fi foarte greu vom incerca sa recuperam contul
Sus In jos
butzy99gad




Mesaje : 3
Data de înscriere : 21/12/2010

deblocarea contului Empty
MesajSubiect: Re: deblocarea contului   deblocarea contului EmptyMier Dec 22, 2010 10:38 pm

am vb acum pe mirc cu spintox
mosul nu mai vine anul asta
asta e
pana la urma e un joc si odata trebuia sa se termine
pacat ca asa
Sus In jos
croc3lyno
Moderator Global
Moderator Global
croc3lyno


Mesaje : 17
Data de înscriere : 20/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Buzau

deblocarea contului Empty
MesajSubiect: Re: deblocarea contului   deblocarea contului EmptyMier Dec 22, 2010 11:00 pm

butzy99gad a scris:
cred ca da am ip dinamic
nu prea stiu cu ce se mananca astea dar nu am modem nu am nimic
din stalp intra lan-ul direct in wireles nu ca la romtelecom in modem sau altceva Question

butzy baga id asta sa putem vorbi:AoW_AoW29
Sus In jos
Continut sponsorizat





deblocarea contului Empty
MesajSubiect: Re: deblocarea contului   deblocarea contului Empty

Sus In jos
 
deblocarea contului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Angels of War :: Photoshop :: Ce doriti sa va aduca mosul?-
Mergi direct la: