Angels of War
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Angels of War

O alianta de pe ikariam
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 tragere la sorti campionat pool

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
edyward
Administrator
Administrator
edyward


Mesaje : 102
Data de înscriere : 18/12/2010
Varsta : 30
Localizare : galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyDum Dec 26, 2010 10:50 pm

Prin tragere la sorti sa decis tabloul de la campionatul de pool.Un meci de calificari va avea loc intre marius si ovi pentru unul din locuri restul fiind introdusi pe tablou.Tabloul final este cam asa

cretzu
VS
croc3lyno

raydeen
VS
edyward

dodom19
VS
guffy

marius/ovi
VS
podoski

Meciul dintre marius si ovi se va decide cu un singur joc,sferturile se vor juca cel mai bun din 3 jocuri,semifinalele cel mai bun din 5 si marea finala cel mai bun din 7.Finala mica se va juca deasemenea sub sistemul cel mai bun din 5 intre pierzatori din semifinale.De preferat meciul dintre marius si ovi sa se dispute cat mai curand posibil.Deasemenea jucatorii au obligatia de a se cata unul pe celalalt pentru a stabili ora si locul unde vor juca.Atat castigatori cat si invinsi sunt OBLIGATI sa prezinte scorul corect.In cazul in care unul dintre jucatori conduce cu 2-0 intr-un meci cel mai bun din 3 jocuri acesta poate decide daca joaca inca un joc,scorul final fiind cel care a fost cand jucatorul a castigat matematic partida.Mult succes


Ultima editare efectuata de catre edyward in Lun Dec 27, 2010 1:25 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Ra1deen
Moderator Global
Moderator Global
Ra1deen


Mesaje : 60
Data de înscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyDum Dec 26, 2010 10:58 pm

Ma asteptam sa cad cu edy affraid
Sus In jos
edyward
Administrator
Administrator
edyward


Mesaje : 102
Data de înscriere : 18/12/2010
Varsta : 30
Localizare : galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyDum Dec 26, 2010 11:24 pm

eu voi sta cu watch la fiecare meci in parte...va rog ca atunci cand va hotarati sa jucati sa ma anuntati pe id-ul eduard_cosmin94 cu masa unde jucati.cand nu voi fi eu acs(probabil dupamiaza) voi lasa un inlocuitor pe care il voi spune pana la sf zilei.Primul meci pe care il voi urmari este guffy dodom de la ora aproximativ 11.Va rog si pe restul sa stabiliti o ora multumesc
Sus In jos
Ra1deen
Moderator Global
Moderator Global
Ra1deen


Mesaje : 60
Data de înscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyLun Dec 27, 2010 11:29 am

Dodom19 2-1 guffy

DodoM19 merge in Semifinala
Sus In jos
Ra1deen
Moderator Global
Moderator Global
Ra1deen


Mesaje : 60
Data de înscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyLun Dec 27, 2010 12:56 pm

Edyward 2 -1 Raydeen

Edyward merge in semifinala

Doamne ce meci CRAZY affraid
Sus In jos
edyward
Administrator
Administrator
edyward


Mesaje : 102
Data de înscriere : 18/12/2010
Varsta : 30
Localizare : galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyLun Dec 27, 2010 1:09 pm

Ra1deen a scris:
Edyward 2 -1 Raydeen

Edyward merge in semifinala

Doamne ce meci CRAZY affraid

exceptional meci.Pentru cei ce nu au vazut ray in joc decisiv a bagat neagra in alta gaura fata de cea pe care a nominalizat-o altfel castiga.Am fost norocos ... ray merita sa castige meciul asta e se intampla
Sus In jos
edyward
Administrator
Administrator
edyward


Mesaje : 102
Data de înscriere : 18/12/2010
Varsta : 30
Localizare : galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyLun Dec 27, 2010 3:04 pm

edyward croc3lyno 1-3

croc3lyno este in marea finala
edyward este in finala mica

Felicitari croc mai surprins total.E drept ai avut si sansa,am bagat si eu 2 negre dar nu am nicio scuza ai fost mai bun.Bravo si succes in finala
Sus In jos
croc3lyno
Moderator Global
Moderator Global
croc3lyno


Mesaje : 17
Data de înscriere : 20/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Buzau

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyLun Dec 27, 2010 4:33 pm

edyward a scris:
edyward croc3lyno 1-3

croc3lyno este in marea finala
edyward este in finala mica


Felicitari croc mai surprins total.E drept ai avut si sansa,am bagat si eu 2 negre dar nu am nicio scuza ai fost mai bun.Bravo si succes in finala

Am folosit tactica "focul la ei" Smile)))

Ms pt urari si fair-play-ul de care ai dat dovada Smile

Oricum cel mai slab jucator de la turneu e ryden Smile)))
Sus In jos
Ra1deen
Moderator Global
Moderator Global
Ra1deen


Mesaje : 60
Data de înscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyLun Dec 27, 2010 4:34 pm

Glumet croc3lyno asta Smile)) mai e si general Smile)

R a y d e e n lol!
Sus In jos
dodom19

dodom19


Mesaje : 2
Data de înscriere : 20/12/2010

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: marius/ovy   tragere la sorti campionat pool EmptyLun Dec 27, 2010 10:27 pm

vorbiti si voi cu marius /ovy si podolsky sa joace ..! vreau sa vad dak ajung si eu in finala :X
Sus In jos
lautarul
Moderator Global
Moderator Global



Mesaje : 32
Data de înscriere : 20/12/2010
Localizare : galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyLun Dec 27, 2010 11:03 pm

ovi nici nushtie unde sa intre...
Sus In jos
edyward
Administrator
Administrator
edyward


Mesaje : 102
Data de înscriere : 18/12/2010
Varsta : 30
Localizare : galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyLun Dec 27, 2010 11:37 pm

ovi a fost inlocuit din aceasta editie a concursului de lautaru ... maine dimineata se ja juca meciul lautaru marius podoslki si dodom fiti pe faza ca maine trebuie sa se stabileasca al doilea finalist
Sus In jos
edyward
Administrator
Administrator
edyward


Mesaje : 102
Data de înscriere : 18/12/2010
Varsta : 30
Localizare : galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyMar Dec 28, 2010 10:30 pm

marius a renuntat si lautaru mergein sferturi.Meciul dintre lautaru si podolski se va juca la ora aprox 12.Maine OBLIGATORIU se vor juca si finalele
Sus In jos
lautarul
Moderator Global
Moderator Global



Mesaje : 32
Data de înscriere : 20/12/2010
Localizare : galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyMier Dec 29, 2010 1:19 pm

3-0 dodom castiga am bgt de 2 neagra si odata am rata ca idiotu neagra din poz buna ...in fine felicitari dodom...
Sus In jos
lautarul
Moderator Global
Moderator Global



Mesaje : 32
Data de înscriere : 20/12/2010
Localizare : galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyMier Dec 29, 2010 1:20 pm

3-1 edy castiga.. cam aceasi chestie miam bagat neagra a jucat si edy ceva ceva Very Happy cheers
Sus In jos
edyward
Administrator
Administrator
edyward


Mesaje : 102
Data de înscriere : 18/12/2010
Varsta : 30
Localizare : galati

tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool EmptyMier Dec 29, 2010 1:24 pm

lautaru - podolski
Podolski nu sa prezentat astfel ca lautaru se califica in semifinale
dodom lautarul 3-0 -dodom merge in marea finala,lautaru merge in finala mica
edyward lautaru 3-1 edyward ia locul 3,lautaru locul 4
In decursul zilei de azi se va juca si ultimul meci al turneului finala dintre dodom si croc3lyno care se va desfasura dupa sistemul primul la 5
Sus In jos
Continut sponsorizat





tragere la sorti campionat pool Empty
MesajSubiect: Re: tragere la sorti campionat pool   tragere la sorti campionat pool Empty

Sus In jos
 
tragere la sorti campionat pool
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» inscrieri campionat backgammon-table
» clasamentul de la pool
» meciurile amicale de pool
» modul de punctare al turneelor de pool

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Angels of War :: Diverse :: Concursuri AoW :: pool-
Mergi direct la: