Angels of War
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Angels of War

O alianta de pe ikariam
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Colaborari in viata reala

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
rufay2003
Administrator
Administrator
rufay2003


Mesaje : 28
Data de înscriere : 19/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Timisoara

Colaborari in viata reala Empty
MesajSubiect: Colaborari in viata reala   Colaborari in viata reala EmptyDum Dec 19, 2010 10:30 pm

Daca tot e un joc colectiv, socializari dar in plan virtual etc... m-am gandit sa deschid o tema in care sa incercam sa ne ajutam reciproc si in viata reala.



Exemplu 1. :
Eu lucrez la firma "X" si se fac angajari la departamentele "a", "b" etc, pun ofertele de angajare aici, cine e interesat ma va contacta.


Exemplu 2. :
Sunt liber profesionist, am o firma "X" doresc s-o promovez, sau caut furnizori, clienti, colaboratori...postez aici domeniile de activitate, si la fel cine e interesat ma va contacta .


Exemplu 3. :
Sunt student, fac proiecte pt examene la: licente, mastere...etc, postez aici la ce materie sunt cel mai bun si cine e interesat si vrea detalii, ma va contacta....


Exemplu 4. :
Doresc sa intreprind o afacere, doresc asociati in anumite zone ale tarii, sau ma rog colaborari / asocieri cu alte firme...la fel postez aici


Exemplu 5. :
Caut de lucru in domeniul "X"


Exemplu 6. :
As avea nevoie de niste sfaturi pt. problema "X"


Etc...


De asemenea ne putem consilia in caz ca avem intrebari.... cineva expune o situatie in care nu stie cum s-o solutioneze, si cine are cunostiinta de cauza sa ne explice....


Eu zic ca e un mod de a relationa si pe plan profesional in viata reala.... nu doar virtuala.

Sus In jos
guffy
Administrator
Administrator
guffy


Mesaje : 74
Data de înscriere : 19/12/2010

Colaborari in viata reala Empty
MesajSubiect: Re: Colaborari in viata reala   Colaborari in viata reala EmptyDum Dec 19, 2010 10:44 pm

[b]Gasesc foarte interesanta aceasta propunere Ruffy si sunt convinsa ca va avea cel mai mare succes .

O sa incep chiar eu ...doresc sa intru in contact cu un impresar artistic , in vederea unei colaborari cu o firma italiana .

Astept cu interes mesaje de la voi Smile........
Sus In jos
Marius
Administrator
Administrator



Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/12/2010
Varsta : 51

Colaborari in viata reala Empty
MesajSubiect: Re: Colaborari in viata reala   Colaborari in viata reala EmptyLun Dec 20, 2010 11:23 am

Mutat
Sus In jos
https://angelsofwar.forumgratuit.ro
guffy
Administrator
Administrator
guffy


Mesaje : 74
Data de înscriere : 19/12/2010

Colaborari in viata reala Empty
MesajSubiect: Re: Colaborari in viata reala   Colaborari in viata reala EmptyLun Dec 20, 2010 11:32 am

guffy a scris:
[b]Gasesc foarte interesanta aceasta propunere Ruffy si sunt convinsa ca va avea cel mai mare succes .

O sa incep chiar eu ...doresc sa intru in contact cu un impresar artistic , in vederea unei colaborari cu o firma italiana .

Astept cu interes mesaje de la voi Smile........

Tin sa specific , impresarul sa aiba deja actiuni de gen cu trupe sau dj in tara sau chiar strainatate .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Colaborari in viata reala Empty
MesajSubiect: Re: Colaborari in viata reala   Colaborari in viata reala Empty

Sus In jos
 
Colaborari in viata reala
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Angels of War :: Life-Zone :: Colaborari in viata reala-
Mergi direct la: